Türkçe  --  English

 

 

 

 

 

  

 

Since/Kuruluş:  1986

 

Production Area / Üretim Alanı : 2900 m2

 

Products/Ürünler: Metallic Yarn, Glitter, Stock yarns
                     Sim iplik, Glitter, Stok iplikler

 

 Contact Languages : English / Deutsch / Bulgarian / Turkish

 

FİRMA ÖZGEÇMİŞİ;

    1958 yıllarından itibaren iplik alım satımı ve tekstil ürünleri ticareti ile Tekstil sektöründe faaliyet gösteren Nazif CANER, bu alanda bir çok tecrübeler edinerek arkasından gelen oğulları ile birlikte bir çok başarılar elde etmişler ve bu piyasada iyi şekilde tanınan insanlardan olmuşlardır. 1980-1986 yılları arasında Muhsin Caner'in kurduğu parekende el örgü iplikleri dükkanıyla halk arasında da bilenen bir hale gelinmiştir. 1986 yılında Firmamız ilk ismi TEMPTER olarak şu an bulunduğu yerde ilk deposuyla kurulmuş, avrupadan ithal ettiği hesaplı ve özel ipliklerle tekstil sektöründeki imalatçıların bir çok iplik ihtiyacını gidererek hizmet vermiştir.1996 yılında Tempter ismi değişerek CANERLER olarak ithal iplik ve kumaş ticaretine devam edilmiştir.Bu yıllar içinde temin etmesi güç olan sim iplikte her zaman dikkat çekerek bu konu üzerinde de bir çok tecrübe edinilip,üretimine geçmek düşünülmüştür.Tüm bilgiler tamamlanıp parçalar yerlerine oturunca 2003 yılında sim iplik fabrikası temelleri atılmaya başlanmış yatırımlar hazırlanmıştır. 2004 yılından itibaren glitter(sim tozu) 2006 yılından itibaren sim iplik üretimine başlanarak, bu gün bu sektörde de tanınan bir firma haline gelinmiştir.

 

FAALİYETLERİMİZ;

    Canerler Tekstil Sim iplik ve Sim tozu üretiminde gerekli olan masraflardan kaçınmadan yapılabilecek en kaliteli üretimi yapmaktadır. Firma olarak ürünlerimiz hakkında müşterilerimize her zaman teknik destek vermeye çalışıyor, onların görüşlerini dinleyerek yüksek üretim kalitemizi daha da yukarılara taşıyoruz.Malımızın arkasında duruyoruz. Müşterilerimizin velinimetimiz olduğunu biliyoruz.Doğruluktan ve dürüstlükten vazgeçmiyoruz.Ticareti çok iyi biliyor ve ticari ahlakı her zaman koruyoruz.

   İplik ve tekstil ürünleri ticaretinde bulunması zor olanı sizin için buluyor ve depoluyoruz. Arayıpta bulamadığınız bir çok ipliği bizim stoklarımızda bulabilir, düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz

 

HEDEFİMİZ;

    Kalitemizden, iyi ticari ahlağımızdan ödün vermeden, firmamızı bu haliyle veya piyasa ihtiyacı doğrultusunda büyüyerek yarınlara taşımak, müşterilerimizle beraber her iki taraflı kazanarak müşterimiz ve bizler için daha nice keyifli ticaretler gerçekleştirmek.

 

 

 


 

General Manager/Genel Müdür:    Muhsin CANER

Email:  muhsin@canerler.com

Language: Turkish / Deustch

 

 


 

import&export Manager, Technique Details (Chemist):  NAZIM CANER

Email:  nazim@canerler.com

Language: Turkish / English

 

 


 

WareHouse Manager: Ekrem PINAR

Languege: Turkish /Albanian / Makedon

 

 

 


Production Manager: Jun Chen

Language: Chiness / Turkish

 


Trade Department : 

email: iplik@canerler.com

Language: English  /  Turkish

 


Accounts:

email: info@canerler.com

Language: Turkish

 


 

 

 

Adres: Vatan mah. Vardar sk. No: 6 Bursa/Türkiye
Telefon: (0090 224) 363 54 55 - 364 78 10 - 364 78 13
Fax: (0090 224) 361 03 30